Wróć

Inspiracje

Zainspiruj się i kupuj produkty, których używają inni

Zwiększ objętość swoich włosów

Uzyskanie gęstej, pełnej objętości fryzury może być trudne do osiągnięcia, zwłaszcza w przypadku cienkich włosów. Jeśli martwisz się o płaskie i pozbawione życia pasma, dołącz do innych klientów i zapoznaj się z naszą serią Volume Wizard™, zaprojektowaną w celu nadania cieńszym włosom oszałamiającej objętości.

Volume Wizard™ Bundle
Volume Wizard™ Bundle
Volume Wizard™ Hair Powder

Szykowne upięcia

Upięcia są dostępne w wielu stylach, od gładkich po niechlujne lub szykowne. Są idealne na każdą okazję, niezależnie od tego, czy masz tłuste włosy, czy przygotowujesz się na eleganckie wyjście. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dowiedz się, jak wykonać piękne upięcie przy użyciu poniższych produktów!

Final Touch Hair Styling Stick
Final Touch Hair Styling Stick
Final Touch Hair Spray

Wszystko, czego potrzebują twoje loki

Prawidłowa pielęgnacja włosów kręconych to długi proces, ale jeśli używasz najlepszych produktów, z pewnością uzyskasz zadowalające efekty. Zapoznaj się z naszymi najlepszymi produktami do włosów kręconych, które są chętnie wybierane przez naszych klientów do stylizacji i pielęgnacji ich pięknych loków!

Curl Crush™ Defining Gel
Curl Crush™ Defining Gel
Curl Crush™ Duo

Objętościowy bob

Podnieś swojego boba na wyższy poziom dzięki pełnemu objętości twistowi. Ta fryzura to zabawa teksturą, dzięki czemu bob zyskuje dodatkową objętość. Poniżej zebraliśmy najpopularniejsze produkty wśród naszych klientek, dzięki którym można uzyskać taki efekt.

Thermal Shield™ Heat Protectant
Thermal Shield™ Heat Protectant
Volume Wizard™ Hair Powder

Walka z problemami skóry głowy

Sucha, swędząca skóra głowy i łupież są wyjątkowo nieprzyjemnym doświadczeniem? Na szczęście istnieją produkty, które mogą Ci pomóc. Poniżej zebraliśmy najpopularniejsze wśród naszych klientów kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy.

Scalp Delight™ Detox Scrub
Scalp Delight™ Detox Scrub
Scalp Delight™ Scalp Massage Brush

Eleganckie loki

Odkryj sekret pięknych loków bez użycia ciepła. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i dowiedz się, jak stworzyć eleganckie loki. Poznaj ulubione produkty naszych klientów poniżej!

Bamboo Heatless Curls Kit
Bamboo Heatless Curls Kit
Final Touch Hair Spray

Niezbędniki do loków & wskazówki

Pielęgnacja włosów kręconych wymaga dbałości o szczegóły, ale nie powinna być skomplikowana. Zapoznaj się z ofertą niezbędników do włosów kręconych, wybranych przez naszych klientów, aby pielęgnować i utrzymywać wspaniałe loki bez większego wysiłku.

Bamboo Defining Brush
Bamboo Defining Brush
Curl Crush™ Co-Wash

Rozwiązania na suche i puszące się włosy

Radzenie sobie z suchymi, puszącymi się i niezdrowymi włosami może być dość uciążliwe. Wpływa to zarówno na wygląd, jak i na samopoczucie danej osoby. Inni klienci Hairlust z powodzeniem osiągnęli zdrowsze i grubsze włosy. Odkryj produkty wybierane przez naszych konsumentów do walki z niezdrowymi włosami poniżej.

Silky Bamboo Pillowcase, Pearl White
Silky Bamboo Pillowcase, Pearl White
Moisture Hero™ Pre-Shampoo Balm

Najlepsze produkty na porost włosów

Wypadanie włosów jest częstym problemem wielu z nas i występuje na różnych etapach naszego życia. Produkty Hairlust pomogły już tysiącom osób w uzyskaniu gęstszych pasm. Pobudzają one wzrost nowych włosów i zapobiegają ich wypadaniu. Poniżej przedstawiamy najlepsze produkty do walki z wypadaniem włosów.

Grow Perfect™ Shampoo
Grow Perfect™ Shampoo
Grow Perfect™ Conditioner

Zdrowe włosy zaczynają się od wewnątrz!

Włosy są najszybciej rosnącą tkanką w ludzkim ciele i wymagającą dużej ilości składników odżywczych. Suplementy do włosów mogą pomóc w osiągnięciu zamierzonych celów. Dołącz do niezliczonej ilości zadowolonych klientów, pielęgnujących swoje pasma od wewnątrz. Zapoznaj się z naszą kolekcją suplementów na porost włosów poniżej.

Hair Formula Gummies For Women
Hair Formula Gummies For Women
Hair Formula Gummies For Men

Może cię zainteresuje