Wróć

Utylizuj i otrzymuj nagrody

Postaw na recykling. Zdobywaj nagrody.

Wprowadzamy program recyklingu Hairlust, aby zapewnić opakowaniom naszych produktów nowe życie i dać ci szansę na zrobienie czegoś dobrego oraz otrzymanie nagrody. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z aplikacją Bower. Dzięki Bower możemy zagwarantować, że zostaniesz nagrodzony za recykling!

Bower to wyjątkowa aplikacja umożliwiająca recykling wszystkich opakowań z kodami kreskowymi. Co to oznacza dla użytkownika? Zarabianie pieniędzy, przekazywanie darowizn na cele charytatywne lub otrzymywanie kuponów od partnerów, a jednocześnie robienie czegoś dobrego dla planety.

Otrzymasz 20% zniżki na następne zamówienie Hairlust, skanując i poddając recyklingowi nasze lub inne produkty. Zainstaluj Bower już teraz, rozpocznij recykling i zdobywaj nagrody tutaj. Bower jest obecnie dostępny w Danii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Jak to działa:

step one scan
Skanuj i segreguj paczki w domu.
Plastikowe pojemniki, kartony po mleku, metalowe puszki – wszystko co posiada kod kreskowy może zostać poddane recyklingowi z Bower. Zeskanuj te kody kreskowe podczas przygotowywania odpadów do recyklingu.
pre-scan-1
 
step to deposit
Wykorzystaj dotychczasowy punkt recyklingu.
Przygotuj odpady do recyklingu w standardowy sposób. Dodaj pojemniki lub lokalny zakład recyklingu, jeśli nie możesz ich znaleźć na mapie.
carrying
 
step three reward
Poddaj recyklingowi i odbierz nagrodę.
Za pomocą aplikacji potwierdź, gdzie się znajdujesz. Zostaniesz nagrodzony punktami lub pieniędzmi, które możesz wypłacić na swoje konto bankowe, przekazać na cele charytatywne lub uzyskać zniżki na kolejne zakupy.
scan-package-1

Pobierz aplikację Bower