Dzień Ziemi Dzień ZiemiWróć

Od butelki po szamponie do wazonu na kwiaty: Recykling plastiku

Recykling plastiku – wykorzystujemy ponownie butelki!

 

Po naszym rebrandingu i zmianie opakowań w 2022 r. mieliśmy puste butelki po szamponie, które zostały zastąpione opakowaniami w nowych kształtach i kolorach. Nie było mowy o ich wyrzuceniu – przyszedł czas na recykling plastikowych butelek.

Mieliśmy swoją wizję i potrzebowaliśmy kogoś, kto przekuje ją w rzeczywistość. Połączyliśmy więc siły ze SMALLrevolution – ludźmi, którzy robią nowe rzeczy ze zużytego plastiku.

To firma, która nie dodaje barwników, chemikaliów, ani żywic do swoich projektów. Stawiają na plastik bez żadnych dodatków. To, co powstało, pochodzi więc w 100% z naszych starych butelek po szamponach!

 

Tym sposobem butelki po naszym szamponie Hair Growth & Repair Shampoo for Blondes zamieniły się w te piękne liliowe postumenty i wazony – prawdziwe perełki w naszym biurze. I tak wygląda nasz recykling plastiku!

 

A co najlepsze – mogliśmy wystawić te nietuzinkowe przedmioty na sprzedaż za pośrednictwem sklepu SMALLrevolution's webshop! Dzięki temu ponownie wykorzystujemy plastik i recyklingujemy butelki, nie generując odpadów. 

Co myślisz o recyklingu plastikowych produktów?

Nasza edycja limitowana ujrzała światło dzienne! Zobacz produkty z recyklingu.

produkty z recyklingu

Zobacz więcej przewodników o upcyklingu