Wróć

Your hair. Your story.

22.09.2022. Początek nowej ery.

W ciągu ostatnich 5 lat, Hairlust odbył ekscytującą podróż jako marka i społeczność. Od ponad roku pracujemy nad udoskonaleniem składników Hairlust - i wreszcie nadszedł czas, aby pokazać efekty.

Nowy wygląd. Te Same Zasady.

Nasze logo odbyło zasłużoną metamorfozę. Wraz z nowym wyglądem chcemy przekazać i pokazać, jaki Hairlust jest dzisiaj; ponadczasowy, unisex i nowoczesny. Zachowujemy nasze zasady, aby zawsze pozostać transparentnym, holistycznym i życzliwym dla wszystkich wokół nas. Czytaj więcej o naszych głównych wartościach tutaj.

Psst, patrząc na nasz szampon i odżywkę - czy widzicie podobieństwa między opakowaniami a logo?

Nowe Produkty. Nowe Opakowania.

Ekologia była, i zawsze będzie, głównym przedmiotem zainteresowania podczas ulepszania naszych produktów. Wiemy, że opakowania naszych produktów mają wpływ na środowisko naturalne i było to dla nas istotne, aby znaleźć materiał, który jest lepszy dla wszystkich.

Obecnie nasze opakowania produktów są wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu poużytkowego (PCR). Oznacza to, że materiał jest wykonany z odpadów jak i nie ma potrzeby użytku nowych zasobów do produkcji plastiku. Używając tego typu materiału zamiast standardowego plastiku, przyczyniamy się do realizacji naszego celu, jakim jest redukcja emisji CO2. Używamy materiałów pochodzących z recyklingu, które następnie mogą być ponownie przetworzone.

PCR Plastic

Podsumowując, jest to cyrkulacja materiału.

Aha, pożegnaliśmy się też z pompkami do odżywek. Teraz opakowanie jest na tyle miękkie, że produkt można całkowicie wycisnąć z butelki. Easy peazy conditioner squeezy.

Więcej. Lepiej.

Wzbogaciliśmy nasze istniejące linie produktów, opracowaliśmy nowe linie jak i udoskonaliliśmy nasze opakowania. Wszystkie nasze produkty są formułowane i wypełnione certyfikowanymi składnikami pochodzenia roślinnego i organicznego.

Dobre dla Ciebie. Dobre dla wszystkich.

Split Fix - Chroń swoje włosy przez rozdwajającymi się końcówkami i łamaniem dzięki produktom wzmacniającym i nawilżającym dla zdrowej kondycji i wzrostu włosów.

Grow Perfect - Przeciwdziałaj wypadaniu włosów, pobudzając ich wzrost, zapobiegaj ich łamaniu się oraz zachowaj ich zdrowy wygląd.

Curl Crush - Osiągnij błyszczące, gładkie i zdefiniowane loki dzięki naszym produktom do włosów kręconych. Dodatkowo, wszystkie są zatwierdzone przez Curly Girl Method!

Enriched Blonde - Rozjaśnia, nawilża i wzmacnia włosy, jednocześnie zapobiegając ich wysuszeniu i zniszczeniu z żółtymi i pomarańczowymi odcieniami. Niezależnie od tego, czy jesteś naturalną blondynką, czy masz włosy rozjaśnione, to produkt dla Ciebie.

Scalp Delight - Oczyszczaj, złuszczaj, stymuluj i odżywiaj skórę głowy i włosy dzięki produktom przeznaczonym do pielęgnacji skóry głowy, które działają na wszystkie rodzaje włosów.

Wonder Beard - Wysokiej jakości pielęgnacja zarostu dla pełniejszej, grubszej i zdrowszej brody, wypełniona kojącymi i nawilżającymi składnikami.

Stylizacja - Wyglądaj jak najlepiej bez niszczenia włosów dzięki produktom do stylizacji, które pozwolą Ci ułożyć gładki kok, nadać włosom objętość i ochronić je przed wysoką temperaturą.

Bambusowe poszewki & Akcesoria - Trwałe akcesoria do delikatnego szczotkowania i jedwabiste, regulujące temperaturę poszewki dla zasłużonego piękna.

Noś swoje włosy z dumą. I głośno.

Mamy nadzieję, że pokochasz nasze produkty tak jak my oraz podzielisz się swoją podróżą związaną z pielęgnacją włosów z resztą świata. Pamiętaj aby otagować nas  @hairlust w swojej historii, dzięki czemu możemy dać jej trochę miłości. Jesteśmy podekscytowani, że możemy wspólnie odbyć tę ekscytującą podróż!

tagline