SugarBearHair vs. HairLustWyświetl wszystkie artykuły

Gumowe misie czy Hairlust Hair Gummies: Porównujemy suplementy na porost włosów

Czasem trudno jest odróżnić od siebie suplementy diety dostępne na rynku. Chcąc ułatwić Ci sprawę, porównaliśmy żelki na zdrowe włosy Hairlust Hair Formula Gummies dla kobiet i tzw. misie na zdrowe włosy, czyli witaminy SugarBearHair. Z nami, dowiesz się, czym różnią się od siebie te popularne produkty.

Porównaliśmy misie na włosy SugarBearHair i żelki dla kobiet Hairlust Hair Formula Gummies, żeby przedstawić Ci przegląd tych dwóch produktów. Wierzymy, że ten artykuł dostarczy Ci najważniejszych informacji na temat dwóch cieszących się popularnością suplementów na porost włosów.

W ostatnich latach oba suplementy cieszyły się dużym rozgłosem, podobnie jak koncepcja piękna płynącego z wewnątrz. Wiele nagród przyznawanych w branży kosmetycznej stworzyło nową kategorię, odwołującą się do wewnętrznego piękna, ponieważ w końcu zdaliśmy sobie sprawę z tego, co suplementy mogą zrobić dla zdrowia i urody. Tak więc nie chodzi tylko o to, jak modne ubranie mamy na sobie, czy jak starannie potrafimy nałożyć poranny makijaż!

Co więcej, wiele gwiazd i influencerów opowiedziało w mediach społecznościowych o swoich doświadczeniach związanych z rytuałami mającymi na celu wydobycie wewnętrznego piękna. Mogłaś/-eś natrafić na tego typu treści właśnie w kontekście suplementów Hairlust lub SugarBearHair.

Treści

Żelki Hairlust Hair Formula Gummies dla kobiet

Oferta Hairlust zawiera zarówno suplementy diety, jak i kosmetyki do pielęgnacji włosów, które świetnie się uzupełniają.

Hairlust to pochodząca ze Skandynawii, wielokrotnie wyróżniana nominacjami do wielu nagród marka kosmetyków do włosów, która proponuje swoim odbiorcom suplementy Hair Formula Gummies. Zawierają niezbędne witaminy i minerały, których potrzebuje Twój organizm, aby zapewnić najlepsze warunki odżywcze do wyhodowania zdrowych, długich i pięknych włosów.

Podobnie jak misie na włosy SugarBearHair, żelki Hair Formula Gummies zawierają niezbędne dla zdrowia włosów składniki. Bezcukrowe żelki od Hairlust mają pyszny smak owoców jagodowych, a do tego są urocze i miękkie.

Naturalny kolor żelków do żucia Hairlust zawdzięczamy dodatkowi soku z fioletowej marchwi, a nie karminowi, dlatego żelki Hairlust mogą stosować również weganie i osoby z nietolerancją laktozy. Hairlust opiera swoje receptury na naturalnych smakach i barwnikach, a co najważniejsze – nie stosuje cukru!

Pełnowymiarowe opakowanie żelków Hairlust wystarcza na miesiąc i zawiera 90 sztuk. Aby osiągnąć optymalne rezultaty, zaleca się stosowanie produktu przez minimum 3 miesięce, podobnie jak w przypadku większości innych suplementów diety.

Żelki na zdrowe włosy można kupić w sklepie internetowym Hairlust oraz w wybranych aptekach, sklepach ze zdrową żywnością, salonach fryzjerskich i klinikach w całej Europie.

Wiele znanych osób stosuje zarowno misie na włosy od SugarBearHair, jak i żelki od Hairlust. Na YouTube oraz na blogach można znaleźć wiele informacji na ten temat. Rzucającą się w oczy różnicą pomiędzy tymi markami jest to, że firma Hairlust oferuje zdecydowanie większy asortyment produktów do pielęgnacji (zarówno od wewnątrz, jak i z zewnątrz), a ich ceny są niższe. Hairlust, podobnie jak SugarBearHair, oferuje zniżkę przy zakupie kilku opakowań, np. 3 lub 6-miesięcznego zapasu.

Żelki na zdrowe włosy od Hairlust – cena

Żelki Hairlust Hair Formula Gummies kosztują 149,99 za opakowanie na miesiąc i 299 zł za zapas na 3 miesiące – masz więc trzy opakowania w cenie dwóch! Możesz je kupić tutaj.

Misie na włosy SugarBearHair

SugarBearHair ma w swoim asortymencie jeden produkt do włosów – niebieskie żelki. Witaminy SugarBearHair posiadają wiele tych samych skutecznych składników, co suplementy na włosy od Hairlust.

Naszym zdaniem, misie na zdrowe włosy SugarBearHair smakują niesamowicie, a ich kształt i smak sprawiają, że ich codzienne zażywanie jest przyjemnym doświadczeniem.

Jednak bardzo intensywny niebieski kolor, który jest cechą charakterystyczną suplementów SugarBearHair, jest wynikiem zastosowania syntetycznych barwników, a nie naturalnych składników, takich jak na przykład sok z fioletowej marchwi, który nadaje żelkom Hairlust różowy kolor.

Misie na zdrowe włosy SugarBearHair są dostępne online oraz w wybranych sklepach i salonach fryzjerskich. Suplementy SugarBearHair są odpowiednie dla wegetarian i osób nietolerujących laktozy, a każde opakowanie zawiera 60 sztuk i wystarcza na miesiąc.

Podobnie jak Hairlust Hair Gummies, witaminy SugarBearHair należy przyjmować codziennie i zaleca się stosowanie ich przez co najmniej 3 miesiące, żeby osiągnąć optymalny efekt. O swoich doświadczeniach z suplementami SugarBearHair również opowiadają influencerzy w mediach społecznościowych, chociaż przeważnie są to mieszkańcy USA.

Misie na zdrowe włosy SugarBearHair – cena

SugarBearHair to marka witamin pochodząca z USA, a cena ich witamin do włosów wynosi od ok. 125 do 150 zł (w zależności od sklepu internetowego) za miesięczny zapas. W niektórych sklepach można skorzystać z rabatów przy zakupie większej liczby opakowań.

Jeśli nie ma żadnych specjalnych zniżek przy zakupie większej liczby opakowań, czasami oferowane są pakiety upominkowe, dzięki którym można trochę zaoszczędzić i wraz z suplementami otrzymać inne produkty, takie jak szczotki czy gumki-sprężynki do włosów.

SugarBearHair vs. Hairlust Hair Gummies

Zarówno żelki na zdrowe włosy Hairlust Hair Formula Gummies, jak i misie SugarBearHair są niskokaloryczne, a te pierwsze nie zawierają również cukru!

Oba rodzaje witamin do żucia zawierają witaminy A, C, D, E, kompleks B (B5, B6, B9, B12) i są bogate w biotynę. Oba produkty zawierają 5,000 mcg biotyny (zgodnie z zalecaną dzienną dawką). Suplementy od Hairlust zawierają jednak więcej cynku i witamin B5, B6, B9 i B12, których dobroczynne działanie zostało potwierdzone badaniami.

Zachęcamy Cię do sprawdzenia wszystkich składników żelków do włosów od Hairlust. Inną istotną, choć niepozorną różnicą jest to, że misie na zdrowe włosy SugarBearHair są produktem wegetariańskim, natomiast suplementy Hairlust Hair Formula Gummies są wegańskie.

Na koniec chcemy, żebyś pamiętał(a), że żaden cudowny lek nie zadziała od pierwszego dnia po zażyciu. To, jak szybko działają te dwa suplementy i jaki efekt można uzyskać po ich zastosowaniu, zależy od Twojej indywidualnej sytuacji – ograniczenie wypadania włosów, szybszy wzrost czy mocniejsze paznokcie – to tylko niektóre efekty zaobserwowane przez użytkowników dopiero po dłuższym czasie.

Żeby uzyskać pożądane efekty jakiegokolwiek suplementu, należy go zażywać przez co najmniej 3 miesiące. Jeśli jednak ufać opiniom na TrustPilot, można zauważyć, że wielu użytkowników zażywających 3 sztuki dziennie (czyli zalecaną ilość) mówi o niewiarygodnie pozytywnych rezultatach już po miesiącu lub dwóch.

Poniżej znajdziesz linki do opinii na temat Hairlust i SugarBearHair na stronie TrustPilot i zobaczysz, jak wiele osób jest zadowolonych z działania omawianych produktów:

Suplementy Hairlust i SugarBearHair są podobne pod wieloma względami. Oba produkty dobrze smakują, a ich składniki – w tym biotyna i cynk – pomagają zadbać o zdrowe włosy. Niejednokrotnie pisaliśmy o tym, które witaminy wzmacniają włosy.

Jeśli masz pytania lub szukasz porad i wskazówek, skontaktuj się z działem obsługi klienta SugarBearHair lub Hairlust.

Należy pamiętać, że aby uzyskać zdrowe, mocne i długie włosy, potrzebna jest zarówno dobra pielęgnacja od wewnątrz, jak i na zewnątrz. Warto stosować naturalne, bogate w proteiny kosmetyki do włosów w połączeniu z suplementem na porost włosów.

Polecamy Ci wypróbowanie tych dwóch suplementów, aby przekonać się, który z nich jest dla Ciebie najlepszy i który zapewnia oczekiwany efekt.

Recenzje

Doskonała

4.4 na 5 gwiazdek 8.000+ opinii
na

Podobne artykuły

Wyświetl wszystkie artykuły
 • SPF do włosów: Jak chronić włosy przed promieniowaniem UV?

  SPF do włosów: Jak chronić włosy przed promieniowaniem UV?

 • Szczotka do włosów z dzika vs. szczotka z włosia wegańskiego

  Szczotka do włosów z dzika vs. szczotka z włosia wegańskiego

 • Jak stylizować kręcone włosy: kompleksowy poradnik

  Jak stylizować kręcone włosy: kompleksowy poradnik

 • Fryzura wet look: jak ją uzyskać + potrzebne produkty

  Fryzura wet look: jak ją uzyskać + potrzebne produkty

 • 5 korzyści aloesu na włosy + najlepsze produkty do pielęgnacji

  5 korzyści z aloesu na włosy + najlepsze produkty do pielęgnacji

Wyświetl wszystkie artykuły