Wróć

Hair Talk Blog

Zajrzyj na naszego bloga i przeczytaj wszystko o pielęgnacji włosów. Dzielimy się naszą wiedzą i podpowiadamy, jak dbać o włosy.

  Jak szybko rosną włosy? Czynniki wpływające na tempo wzrostu
   Wypadanie włosów
   Łysienie
  Weronika Sołtysiak 2. Marca 2023 9 minut

  Jak szybko rosną włosy? 7 czynników wpływających na tempo wzrostu włosów

  Jeśli zastanawiasz się, jak szybko rosną włosy, to jesteś we właściwym miejscu! W dzisiejszym artykule omówimy czynniki, które wpływają na tempo wzrostu włosów i damy Ci proste wskazówki na to, jak przyśpieszyć ten proces.
  Czytaj dalej
  Wypadanie włosów u mężczyzn? Wyjaśniamy przyczyny łysienia męskiego.
   Wypadanie włosów
   Łysienie
  Klaudia Baranek 24. Stycznia 2022 9 minut

  Wypadanie włosów u mężczyzn? Wyjaśniamy przyczyny łysienia męskiego

  Łysienie u mężczyzn jest problemem, który dotyka ponad połowę przedstawicieli płci męskiej przed 50 rokiem życia, a około jedna trzecia twierdzi, że łysienie męskie staje się ich zmorą przed 30 rokiem życia. Rzadkie włosy u mężczyzny są zjawiskiem naturalnym, które dotyka miliony osób, ale proces ten może stanowić wyzwanie dla tych, którzy go doświadczają.
  Czytaj dalej
  Zakola? Sprawdź 7 sposobów na walkę z wypadaniem włosów!
   Wypadanie włosów
   Zakola
   Łysienie
  Klaudia Baranek 1. Grudnia 2021 10 minut

  Zakola? Sprawdź 7 sposobów na walkę z wypadaniem włosów!

  Jeśli masz zakola, z pewnością nie jesteś sam. Cofanie się linii włosów jest bardzo powszechne wśród mężczyzn. W rzeczywistości, dwie trzecie mężczyzn doświadczy w swoim życiu jakiejś formy utraty włosów (jak np. zakola). Dla wielu mężczyzn jest to po prostu oznaka dojrzałości. Jeżeli jednak nie jesteś zadowolony z tego, że Twoje włosy się cofają, możesz działać, aby odzyskać wygląd gęstszych i...
  Czytaj dalej